Blog kulinarny

Member for
5 months 2 weeks
About

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga i upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach na Śląsku, Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską - ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe lub zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tematyce takiej jak jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Website
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Certificates

There are no certificates